O firmie

MET-INSTAL SERVICES

Mamy zawsze na uwadze cel i dobro Inwestora. Nasze zadanie wykonujemy w sposób efektywny i oszczędny, stosując zasadę gospodarności w rozwiązaniach technicznych.

lat doświadczenia

zrealizowanych inwestycji

wykfalifikowanych pracowników

inwestycje w trakcie realizacji

Met-Instal Services to firma posiadająca bogate doświadczenie w realizacji inwestycji infrastrukturalnych, w tym inwestycji mających na celu poprawę ochrony środowiska w odpowiedzi na wysoką świadomość i zapotrzebowanie społeczeństwa na tego typu instalacje. Firma w swym katalogu posiada m.in. zrealizowane projekty spalarni odpadów komunalnych w Bydgoszczy, Szczecinie i Rzeszowie.

Jesteśmy także firmą, która bierze udział w budowie II Linii Metra w Warszawie, Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu oraz Skylinera w Warszawie.

Met-Instal Services ma zawsze na uwadze cel i dobro Inwestora. Nasze zadanie wykonujemy w sposób efektywny i oszczędny, stosując zasadę gospodarności w rozwiązaniach technicznych. Cieszymy się rosnącym szacunkiem i zaufaniem klientów, a także konkurencji. Chcemy, aby nasi Zleceniodawcy mówili o nas to jest najlepsza polska firma w branży!!!

Jesteśmy firmą świadczącą usługi montażu i konserwacji konstrukcji stalowych, instalacji przemysłowych (głównie elektrycznych i rurociągowych) oraz szeroko rozumianego budownictwa – budowa hal, budynków administracyjnych i innych obiektów inżynierii lądowej  przez wysoko wykwalifikowany personel pracowniczy. Specjalizujemy się w instalacjach przemysłowych związanych w ekologią (elektofiltry, rurociągi odpylające, spalarnie odpadów komunalnych) oraz w utrzymaniu ruchu tych instalacji. Usługi te świadczymy w hutach, elektrowniach, spalarniach odpadów i innych zakładach, w których wykorzystywane są podobne instalacje na terenie kraju i Unii Europejskiej.

Posiadamy potencjał umożliwiający realizację rożnego rodzaju przedsięwzięć.

W naszej firmie każdy wykazuje się gruntowną wiedzą techniczną w zakresie dbałości o bezpieczne w eksploatacji wykonanie zlecenia. Naszą firmę tworzy grupa osób o dużym doświadczeniu,  także zagranicznym. Kadrę pracowniczą stanowią elektrycy, elektromonterzy, monterzy konstrukcji stalowych, spawacze i budowlańcy z solidną praktyką nabytą na poważnych kontraktach krajowych i zagranicznych.

Oferta firmy skierowana jest do wymagających i oczekujących rzetelności klientów.

REALIZUJEMY PROJEKTY DLA: